تاريخ : | | نویسنده : goalnews


مهر: مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با اشاره به آغاز تغییرات مدیریتی در این مجموعه طی یک ماه آینده گفت: سایپا نیازمند تولد دوباره است که باید در تار و پود این گروه صنعتی جاری و ساری شود.

نعمت الله پوستین دوز شامگاه پنچشنبه در مراسم بازدید از شهرک صنعتی تبریز تاکید کرد: در این راستا سایپا در حوزه تولید محصول و موتور متحول خواهد شد و از رویکرد توسعه محوری در سرلوحه فعالیتهای این گروه قرار خواهد گرفت.

پوستین دوز تصریح کرد: در ساختار جدید سایپا دو اقدام صورت خواهد گرفت، نخست ایجاد مسئولیت برای برعهده گرفتن فرآیندهای توسعه و دوم ایجاد مسئولیت برای برعهده گرفتن طراحی محصول جدید.

وی افزود: در این راستا تغییر و تحولاتی صورت گرفته و تا یک ماه آینده برخی معاونان و مدیران سایپا جهت رسیدن به اهداف تعیین شده جابجا خواهند شد.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا تاکید کرد: جهت ایجاد تحولات یاد شده مرکز تحقیقات و توسعه سایپا محور برنامه ها خواهد بود و لازم است علاوه بر زنجیره تعمیر واحدهای قطعه ساز تا مرحله بازار سرمایه گذاری لازم را صورت داده و در کسب دانش فنی روز مشارکت داشته باشد.

نعمت الله پوستین دوز یکی از چالشهای پنج سال آینده سایپا را تحول در زنجیره تعمیر و تولید خودرو دانست و اضافه کرد: تعداد محصولات سایپا باید افزایش یابد. از این رو ارتقای فراوان طراحی محصول در این گروه اجتناب ناپذیر است و همین اقدام عامل مهمی در یادگیری بیشتر محسوب می شود.

وی ادامه داد: در پروژه تیبا تجارب ارزشمندی بدست آمده اما کسب یادگیری بیشتر با افزایش فراوانی طراحی محصول دست یافتنی است و باید تمام تلاشها در این جهت صورت گیرد.

پوستین دوز خودروسازان را به مربی تیم تشبیه کرد و قطعه سازان را چون بازیکنان این تیم دانست و یادآور شد: اگر خواهان تشکیل تیمی خوب و منسجم هستیم، هم مربی و هم بازیکن باید مقتدر و شایسته ظاهر شوند.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با رو به افول دانستن روند تولید پراید اظهار داشت: باید محصول جدید طراحی و مدیریت شود.

وی ادامه داد: یکی از ضعفهای صنعت خودرو کشور در بازارهای جهانی پایین بودن تنوع محصول است و در چنین شرایطی باید اذعان کنیم که خودروساز نیستیم بلکه مونتاژ کاریم.رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.