دستگاه های دولتی باید از چای داخلی استفاده كنند ، در غیر این صورت تخلف انجام داده اند.

به گزارش ایرنا ، روح الله قهرمانی چابك ، استاندار گیلان و نماینده ویژه رئیس جمهوری در امور ساماندهی چای امروز در جلسه ستاد راهبردی چای در استان گیلان افزود: چای ایرانی به ویژه چای گیلان از نظر عطر و طعم بهترین كیفیت را در دنیا دارد و سهم چای داخلی در سبد مصرف خانوار باید افزایش یابد.

وی اظهار داشت :تولید، عمل آوری و بازرگانی چای همانند حلقه های یك زنجیر به هم پیوسته است كه نقص و بروز هر مشكل در هر یك از این حلقه ها سبب بروز مشكل در حلقه دیگر می شود.


قهرمانی با اشاره به اینكه چای یك محصول استراتژیك است ، گفت : به منظور مرغوبیت چای داخلی و داشتن بازار مصرف ، كارخانجات چایسازی نیز باید موازین استاندارد را رعایت كنند.


وی افزود :چای محصول دوم كشاورزی استان گیلان است كه تامین كننده 90 درصد چای كشور است و این امر اهمیت رسیدگی به وضع چای را افزایش می دهد.


استاندار گیلان گفت :دولت همواره از مراكز علمی در زمینه تولید چای با كیفیت و مرغوب ، حفظ باغ های چای و ترغیب بیشتر چایكاران حمایت كرده است .


قهرمانی تصریح كرد: تقویت بخش كشاورزی در كشور به ویژه در استان گیلان مورد توجه قرار گرفته زیرا این صنعت ، ارزش افزوده بالایی را به همراه دارد.


وی اظهار داشت: با توجه به مسئولت خطیری كه برای ساماندهی امور چای به استان گیلان واگذار شده ، برنامه ریزی در خصوص كیفی كردن برگ سبز چای در سال آینده امری ضروری است.


استاندار گیلان خاطر نشان كرد: احداث نمایشگاه دائم چای گامی ارزشمند در جهت معرفی مرغوبیت این محصول كشاورزی استان به مسافران و گردشگران است و این نمایشگاه به عنوان یك پایگاه اقتصادی می تواند تاثیر بسزایی در تحول صنعت چای داشته باشد.


نماینده ویژه رئیس جمهور و هیئت دولت در امور ساماندهی چای گفت : همه دستگاه های اجرایی استان باید به سرعت از دستگاه خود نیازسنجی كنند و میزان چای مصرفی دستگاه و كاركنان را ارائه دهند تا در برنامه ریزی های آتی مورد نظر قرار گیرد.رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.