تاريخ : | | نویسنده : goalnews

 

 

اصلاح‌طلبان حذف شدني نيستند


افرادي كه به عامل بيگانه تبديل شده‌اند و از بودجه‌اي كه بيگانگان براي آنها در نظر گرفته براي تخريب نظام استفاده مي‌كنند جايي در ميان ما نخواهد داشت/بعضي از اصلاح‌طلبان وضعيت نامناسبي دارند.

دبيركل جامعه اصناف و بازار گفت: اصلاح‌طلبان بخشي از جامعه ما هستند و حذف شدني نيستند.

در خصوص حذف جريان اصلاح‌طلب از عرصه سياسي كشور با بيان اينكه اصلاح‌طلبان بخشي از جامعه ما هستند اظهار داشت: اصلاح‌طلبان حذف شدني نيستند مشروط بر اينكه در چارچوب نظام حركت كنند و نبايدها و خط قرمزهاي نظام را رعايت كنند.

دبيركل جامعه اصناف و بازار با بيان اينكه مقام معظم رهبري بارها بر محوريت گفت‌وگو و حل كردن مشكلات از اين طريق تاكيد كرده‌اند افزود: قرار نيست كه جريان‌هاي سياسي هميشه همنظر باشند و اين وضعيت براي نظام قابل تحمل است.
وي با بيان اينكه شاهديم افرادي به جاي اينكه عامل داخل كشور باشند عامل بيگانه هستند گفت: طبيعي است افرادي كه به عامل بيگانه تبديل شده‌اند و از بودجه‌اي كه بيگانگان براي آنها در نظر گرفته براي تخريب نظام استفاده مي‌كنند جايي در ميان ما نخواهد داشت.
دبيركل جامعه اسلامي اصناف و بازار با بيان اينكه بعضي از اصلاح‌طلبان وضعيت نامناسبي دارند تاكيد كرد: به آنها توصيه مي‌كنم كه به همراه تشكل‌هاي خود كه آنها را حمايت مي‌كنند به دامان نظام برگردند و به مردمي كه اينها نمايندگي‌شان را برعهده دارند خيانت نكند.
كريمي اصفهاني با اشاره به سخنان مقام معظم رهبري مبني بر اينكه مردم را به دو دسته تقسيم كرده‌اند خاطرنشان كرد: همانطور كه رهبر انقلاب فرمودند همه كساني كه به نظام جمهوري اسلامي اعتقاد داشته‌اند پاي صندوق راي آمدند، در حالي كه بعضي‌ها مي‌خواهند راي 40 ميليوني به نظام را تفكيك كنند...../تحلیل:ایلنارپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.