قتل، پايان نزاع خونين افغاني ها در مشهد

نزاع خونين افغاني ها در مشهد يک کشته و يک مجروح در پي داشت.

به گزارش خراسان، دقايق اوليه بامداد روز گذشته، ماموران کلانتري گلشهر مشهد در تماس با قاضي ويژه قتل عمد، وي را در جريان نزاعي دسته جمعي قرار دادند که طي آن چند جوان افغاني به وسيله سلاح سرد با يکديگر درگير شده اند که در اين ميان، يک نفر کشته و فرد ديگري نيز مجروح شده است.

به دنبال دريافت اين خبر، بلافاصله قاضي اسماعيل شاکر به همراه عوامل بررسي صحنه جرم و کارآگاهان پليس آگاهي خراسان رضوي عازم محل درگيري شد. تحقيقات ميداني مقام قضايي که تا سپيده دم روز گذشته به طول انجاميد بيانگر آن بود که ۳ تن از کارگران افغاني که در يک کارگاه بتن و قالب بندي کار مي کردند به دليل اختلاف حساب هاي مالي با صاحبکاران خود به مشاجره پرداخته اند. مشاجره لفظي افغاني ها لحظاتي بعد به درگيري انجاميد و آنان با استفاده از چاقو به جان يکديگر افتادند.

در اين درگيري ضربه اي با چاقو به پهلوي چپ يکي از صاحبکاران فرود آمد که جراحت عميقي ايجاد کرد و خون از آن فواره زد. همچنين فرد ديگري نيز که ضربات چاقو به کتفش اصابت کرده بود نيز نقش بر زمين شد. در پي وقوع اين حادثه و اطلاع رساني شهروندان به مراکز امدادي و پليس ۱۱۰، ۲ مجروح خون آلود اين حادثه براي مداوا به بيمارستان شهيد هاشمي نژاد منتقل شدند اما تلاش پزشکان براي نجات مردي که از ناحيه شکم مورد اصابت ضربه چاقو قرار گرفته بود موثر واقع نشد و او بر اثر عوارض ناشي از اين حادثه جان سپرد.

اين در حالي بود که مجروح ديگر در بيمارستان بستري شد و مورد مداوا قرار گرفت و از مرگ نجات يافت. گزارش خراسان حاکي است: بررسي هاي بيشتر مقام قضايي نشان داد که کارگران افغاني که ۳ نفر بودند پس از ارتکاب جنايت از محل حادثه متواري شده و به مکان نامعلومي گريخته اند بنابراين مقام قضايي عازم بيمارستان شد و پس از انجام تحقيقات مقدماتي دستور اثربرداري از سرنخ هاي به جا مانده از عاملان جنايت را صادر کرد. ماموران بررسي صحنه جرم نيز به جمع آوري آثار و علايم به جا مانده از عاملان اين جنايت پرداختند و بدين ترتيب، پرونده نزاع خونين افغاني ها وارد مرحله جديدي شد.

قاضي شاکر پس از تکميل تحقيقات و شناسايي عاملان جنايت، از ماموران انتظامي خواست تا با ورود به مخفيگاه هاي کارگران افغاني آنان را دستگير کنند اما وقتي ماموران به محل هاي سکونت افغاني ها در منطقه گلشهر عزيمت کردند متوجه شدند که تعدادي از بستگان نزديک متهمان به قتل آنان را با استفاده از آژانس تلفني فراري داده اند؛ بنابراين به دستور مقام قضايي، ماموران انتظامي حدود ۱۰ نفر از بستگان نزديک متهمان و مرتبطان با اين حادثه را به اتهام فراري دادن عاملان جنايت و مخفي کردن ادله جرم بازداشت کردند. تحقيقات گسترده پليسي براي دستگيري متهمان فراري اين پرونده جنايي با نظارت مستقيم قاضي ويژه قتل عمد همچنان ادامه دارد./خراسان

 رپورتاژ
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
سامانه جامع مشاغل شهرری
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
قیمت لپ تاپ | قیمت تبلت | قیمت قطعات کامپیوتر
فال حافظ

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | جوش فلزات | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.