آيت‌الله هاشمی در ديدار اعضای مجمع محققين و مدرسين حوزه علميه قم:

گرانی، بيكاری و برخی معضلات فرهنگی و اخلاقی بايد كنترل شوند تا انسجام مردم حفظ شود

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

آيت‌الله هاشمي رفسنجاني در ديدار اعضاي مجمع محققين و مدرسين حوزه علميه قم دغدغه و حساسيت‌هاي علما، مراجع و روحانيون عالي‌قدر نسبت به سرنوشت كشور را مهم و از سرمايه‌هاي نظام و انقلاب خواند و با اشاره به لزوم آگاهي‌بخشي و پاسخ به سؤالات مردم و به خصوص جوانان افزود: در شرايطي كه به ويژه كشور از سوي قدرت‌هاي استكباري مورد هجوم قرار گرفته، علما و روحانيون مي‌توانند با شفافيت و صراحت پاسخ‌هاي درخوري براي طلاّب و جوانان ارائه كنند.

 

آفتاب- سرویس سیاسی: آيت‌الله هاشمي رفسنجاني در ديدار اعضاي مجمع محققين و مدرسين حوزه علميه قم دغدغه و حساسيت‌هاي علما، مراجع و روحانيون عالي‌قدر نسبت به سرنوشت كشور را مهم و از سرمايه‌هاي نظام و انقلاب خواند و با اشاره به لزوم آگاهي‌بخشي و پاسخ به سؤالات مردم و به خصوص جوانان افزود: در شرايطي كه به ويژه كشور از سوي قدرت‌هاي استكباري مورد هجوم قرار گرفته، علما و روحانيون مي‌توانند با شفافيت و صراحت پاسخ‌هاي درخوري براي طلاّب و جوانان ارائه كنند.

 

به گزارش آفتاب، رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام با تشريح شرايط داخلي و بين‌المللي كشور، توجه به معيشت مردم را لازم و ضروري خواند و تصريح كرد: گراني، فشارهاي اقتصادي، بيكاري و برخي معضلات فرهنگي و اخلاقي بايد كنترل شوند تا هم انسجام مردم حفظ شود و هم مورد سوءاستفاده دشمنان خارجي قرار نگيرد.

آيت‌الله هاشمي رفسنجاني با تشريح برخي مشكلات و مسائل اقتصادي، سياسي و فرهنگي داخلي و خارجي گفت: در حال حاضر بهترين دفاع در مقابل تهديدات داخلي و تحريم‌هاي بين‌المللي، حفظ و افزايش انسجام ملي و ايجاد همدلي ميان اقشار گوناگون كشور و نيز مسئولان نظام است.

 

آيت‌الله هاشمي رفسنجاني وحدت ملي و همبستگي داخلي را موجب عقب‌نشيني قدرت‌هاي طمعكار خارجي خواند و افزود: تحقق سه نياز مورد تأكيد رهبري معظم انقلاب در شعار امسال، بدون ترديد نياز به تعامل احترام‌آميز متقابل و تلطيف روابط براساس منافع ملّي با ساير كشورها و ايجاد ميدان براي نيروهاي دلسوز و وفادار به انقلاب در داخل و نيز استفاده از تجربه، توان و انديشه همه دلسوزان كشور از سلايق گوناگون دارد.

رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام با اشاره به فضاي مثبت ايجاد شده پس از مذاكرات استانبول، به حسن‌نيت جمهوري اسلامي ايران در مذاكرات پيش رو اشاره كرد و گفت: كشورهاي 1+5 نيز بايد در اجلاس بغداد حسن‌نيت خود را به اثبات برسانند و نشان دهند كه به دنبال پيشرفت مثبت در مذاكرات و نيز به رسميت شناختن حقوق جمهوري اسلامي ايران هستند.

 

آيت‌الله هاشمي رفسنجاني، عقول جمعي و مشترك را راهگشاي مشكلات خواند و با بيان اينكه بايد به لطف خداوند براي گشايش در امور اميدوار بود، گفت: تشكّل‌ها و گروهها، حاصل ديدگاه‌ها و تحليل‌هاي خود را در فضايي آرام و بدون درگيري‌هاي سياسي در اختيار مسئولان قرار دهند كه انشاءالله مثمرثمر خواهد بود.

در ابتداي اين ديدار آيت‌الله موسوي تبريزي، رئيس مجمع محققين و مدرسين حوزه علميه قم و چند تن از حاضران، ديدگاه‌هاي خود را پيرامون مسائل داخلي و بين‌المللي و لزوم ايجاد همدلي داخلي و رفع تهديدات بين‌المللي عنوان و خواستار همفكري بيشتر آيت‌الله هاشمي رفسنجاني با حوزه علميه قم، علما و روحانيون شدند./آفتابرپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.