تاريخ : | | نویسنده : goalnews

 

  قناری روی بام، ترفند جوان آزارگر

 

این جوان ۱۹ ساله به بهانه آوردن قناری اش از پشت بام منازل مردم به خانه هایشان راه می یافت تا نیت شیطانی خود را عملی كند.

دستگیری این متهم هنگامی در دستور كار كارآگاهان اداره ۱۶ آگاهی تهران قرار گرفت كه ۱۱ بهمن سال گذشته زنی با حضور در پلیس آگاهی از وی شكایت كرد.

 

● مقاومت زن جوان، متهم را ناكام گذاشت

زن شاكی در تشریح ماجرای حادثه به پلیس گفت: روز حادثه در خانه ام در محله نواب تهران تنها بودم كه زنگ در به صدا درآمد.

پس از باز كردن در با پسر جوانی روبه رو شدم كه مدعی بود همسایه مان است و قصد دارد از بام خانه مان قناری اش را كه از قفس فرار كرده، بگیرد.

زن شاكی یادآور شد: با اعتماد به پسر جوان، اجازه دادم تا وارد ساختمان شود. هنوز دقایقی از ورود او به خانه نگذشته بود كه جوان غریبه چاقو به دست به سویم حمله ور شد و با تهدید به مرگ، قصد آزار و اذیت مرا داشت كه در مقابل خواسته شیطانی اش مقاومت كردم و جیغ زنان از همسایه ها كمك خواستم كه مرد جوان دستپاچه شد و مرا به كناری انداخت و با سرقت پول و گوشی تلفن همراه من سراسیمه از خانه متواری شد و همسایه ها هم نتوانستند او را دستگیر كنند.

در پی شكایت این زن، ماموران با اطلاعاتی كه از او به دست آوردند، به چهره نگاری رایانه ای از دزد شرور پرداختند و جستجو برای یافتن او آغاز شد.

 

● ۲ زن در دام مرد شرور

در حالی كه تحقیقات در این باره ادامه داشت، پلیس دریافت از اوایل امسال یك زن و دختر جوان هم با حضور در اداره ۱۶ آگاهی تهران شكایت های مشابهی ارائه كرده اند.

كارآگاهان در بررسی پرونده این سه زن پی بردند همگی در دام یك نفر گرفتار شده اند و تصاویر رایانه ای از دزد شرور با هم مطابقت دارد.

با مشخص شدن این موضوع، روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد.

 

● ردپای متهم در ۲ پرونده دیگر

كارآگاهان كه احتمال می دادند متهم فراری مرتكب جرایمی مشابه شده باشد، به بررسی پرونده های مشابهی كه در كلانتری های تهران تشكیل شده بود، پرداختند كه مشخص شد ۲ شكایت مشابه در كلانتری های ۱۰۸ نواب و ۱۱۹ مهرآباد تهران در جریان بوده كه پس از دستگیری متهم، او با جلب رضایت شاكیان از زندان آزاد شده است.

كارآگاهان با اطلاع از موضوع و تطبیق تصویر وی با تصویر متهم تحت تعقیب پلیس متوجه شدند تصاویر متعلق به یك نفر است؛ بنابراین با شناسایی محل زندگی متهم حوالی پاسگاه نعمت آباد، آن محل را محاصره كردند، اما خبری از متهم نبود و جستجوها برای دستگیری وی ادامه یافت.

 

● دستگیری و اعتراف

عاقبت اوایل شهریور ماه ماموران سرنخ هایی را به دست آوردند كه نشان می داد متهم به خانه اش بازگشته است.

بنابراین با اعزام به محل فوق، متهم را در حال خروج از خانه دستگیر كردند. پس از انتقال متهم ۱۹ ساله به نام رضا به اداره ۱۶ آگاهی تهران، وی در بازجویی خود را بی گناه دانست تا این كه پس از چند هفته در مواجهه با شاكیان پرونده به جرم خود اعتراف كرد.

رضا ـ متهم ـ با تشریح نقشه های شیطانی اش برای بانوان به پلیس گفت: با تردد در محله های نواب، سه راه جمهوری، مهرآباد و میدان منیریه تهران با اطمینان از این كه صاحبخانه تنهاست، زنگ در خانه اش را به صدا درمی آوردم و به بهانه آوردن قناری ام از پشت بام به منازل آنها راه می یافتم و با تهدید چاقو قصد آزار و اذیت آنها را داشتم، ولی آنها در مقابل نیت شوم من مقاومت می كردند.

متهم یادآور شد: از ترس دستگیری توسط همسایه ها اغلب آنها را رها كرده و با سرقت طلا، پول، تلفن همراه و اموال قیمتی فرار می كردم.... / گزارش : جام جم آنلاین
رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.