تاريخ : | | نویسنده : goalnews

اخبار حوادث - سرقت از طلافروشي با اسلحه «شاه کش»

سارقاني که قصد سرقت مسلحانه از يک طلافروشي در پايتخت را داشتند با حضور به موقع ماموران به هدف خود نرسيده و از محل متواري شدند.

به گزارش مردم سالاری، ساعت 12 و 50 دقيقه ظهر روز يک شنبه کلانتري 111 هفت چنار از طريق تماس کسبه خيابان گلستاني با سامانه مرکز فوربت‌هاي پليسي 110 تهران بزرگ در جريان درگيري و سرقت مسلحانه از يکي از طلا‌فروشي‌هاي آن خيابان قرار گرفت.

به دنبال اين موضوع سريعا کليه واحد‌هاي حاضر در محل آژير کشان به سمت طلافروشي اعزام شدند و توانستند کمتر از 2 دقيقه خود را به محل برسانند.

به گفته شاهدان اين سرقت، سارقان مسلح به محض شنيدن آژير پليس به وسيله يک دستگاه خودروي پژو و يک دستگاه موتورسيکلت از محل متواري شدند. ماموران پس از استقرار در محل با هماهنگي مرکز پيام طرح مهار را به اجرا در آوردند و پس از چند دقيقه تعقيب و مراقبت موفق شدند سارق اصلي به هويت عرفان را در يکي از خيابان‌هاي همان منطقه دستگير و از وي يک کلت کمري شاه کش، يک قبضه چاقو و تعدادي دستبند پلاستيکي کشف و ضبط کنند. همچنين گروهي ديگر از ماموران نيز سارق ديگري را که جواني حدودا 20 ساله بود و با پاي پياده اقدام به فرار در حاشيه خيابان کرده بود را دستگير و به کلانتري انتقال دادند.

رئيس کلانتري 111 هفت چنار با تائيد اين خبر گفت: متهمان پس از دستگيري تحت بازجويي‌هاي فني قرار گرفتند که عرفان در خلال تحقيقات پليسي اعتراف نمود که دو اکيپ بودند و قصد سرقت از طلافروشي را داشتند که اکيپ اول سوار بر خودروي پژو 405 نوک مدادي قبل از حضور ماموران از معرکه گريخت.

گفتني است، پرونده اي در اين رابطه تشکيل و جهت کشف زواياي پنهان آن و دستگيري ساير عاملان ابن سرقت در اختبار کار آگاهان پايگاه هشتم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت. 

اخبار حوادث - مردم سالاری

 رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.