اخبارر حوادث - 2 سال تحقیقات ویژه راز قتل این دختر را فاش کرد
دستگیری متهمان قتل دختر 5 ساله

زوج آمریکایی که به دلیل خوراندن بیش از حد آب و نوشابه گازدار به دختر پنج ساله‌شان برای تنبیه او، مرگ وی را رقم زدند، با اتهام قتل روبه‌رو شدند. پدر این دختر بچه پنج ساله با همراهی همسرش، راه عجیب و غریبی برای تنبیه دخترش انتخاب کرد. او آنقدر به کودک خردسال آب و آب انگور گازدار خوراند که دخترک جان خود را از دست داد.

اخبار, اخبار حوادث, متهمان قتل دختر 5 ساله


بازپرس جنایی اعلام کرده آلکسا لینبوم، مقتول، وقتی یکی دو قوطی از نوشابه های مادرخوانده اش را برداشت، قربانی خشم پدرش و این زن شد. آنها او را مجبور کردند مقدار زیادی مایعات بنوشد. به گفته بازپرس، مصرف بیش از حد مایعات باعث شد میزان سدیم در خون این دختربچه بشدت کاهش یابد و همین امر باعث ورم مغزی منجر به مرگ دخترک شد.

 

تحقیقات نشان داده است به آلکسا در کمتر از دو ساعت بیش از دو لیتر نوشیدنی خورانده و علاوه بر آن، او را به شکل دیگری نیز تنبیه کرده اند که بازپرس، جزئیات آن را بازگو نکرده است. دخترک پس از این اتفاق بی هوش شد و پدر و مادرخوانده اش، او را به بیمارستان رساندند، اما کاری از دست پزشکان برنیامد. سدیم خون دخترک بشدت کاهش یافته بود و از نظر پزشکی راهی برای جبران این صدمه وجود نداشت.

به گفته پزشکی قانونی، در زمان انتقال کودک به بیمارستان، صورتش کبود بود و هوشیاری خود را نیز از دست داده بود. این اتفاق نخستین روز سال 2012 میلادی رخ داد و مرگ مغزی کودک پس از دو روز اعلام شد و بعد از آن با جدا کردن دستگاه، حیات نباتی دخترک نیز به پایان رسید. بعد از آن، تحقیقات جنایی آغاز شد و بالاخره دو متهم هفته قبل دستگیر شدند.

 

اخبار, اخبار حوادث, متهمان قتل دختر 5 ساله

 
تحقیقات جامعی که در طول دو سال گذشته با حمایت فعالان حقوق کودک و مقامات قضایی صورت گرفته، مشخص کرده است مرگ کودک نتیجه مستقیم مصرف بیش از حد مایعات در مدتی کوتاه بوده است. نتیجه این تحقیقات هفته گذشته توسط دفتر کلانتر شهرستان هاوکینز اعلام شد. مقامات قضایی گفتند حساسیت و اهمیت پرونده باعث شده تکمیل تحقیقات دو سال طول بکشد، اما حالا دستگاه قضایی با تمام قوا آماده اجرای عدالت است.

اکنون پدر چهل و یک ساله مقتول و همسر پنجاه و هشت ساله اش، هرکدام به ارتکاب یک فقره قتل درجه اول، دو فقره بی توجهی و غفلت درخصوص کودک و همچنین کودک آزاری متهم شده اند. این دو با قرار وثیقه 500 هزار دلاری در زندان هستند.

دو متهم اظهارنظری درباره اتهام خود نکرده اند و وکیل آنها نیز از گفت و گو با رسانه ها خودداری کرده است. قرار است دادگاه رسیدگی به پرونده این دو متهم از ماه اکتبر (مهرماه سال آینده) آغاز شود. این زوج ممکن است به جرم قتل با مجازات 60 سال حبس یا حتی اعدام روبه رو شوند. پیش بینی می شود آنها علاوه بر احتمال اعدام و حبس ابد، به اتهام کودک آزاری و بی مسئولیتی در قبال دخترشان به 20 سال حبس نیز محکوم شوند. پدر مقتول قرار است با وکیل تسخیری در دادگاه حاضر شود، اما مادرخوانده مقتول وکیل خصوصی خواهد گرفت.
اخبار حوادث - جام جم

 رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.