تاريخ : | | نویسنده : goalnews

 

 

 

۴۰ روز اسارت در خانه دو برادر متجاوز

 

دختر جوانی كه ۴۰ روز در خانه دو برادر اسیر بود بعد از آزادی از شكنجه هایی كه در این مدت تحمل كرده بود، سخن گفت.

این پرونده ۱۶مهرماه با شكایت مردی میانسال به جریان افتاد. این مرد گفت: «دختر ۲۰ساله ام به اسم نازنین از دیروز مفقود شده است. دیروز قرار بود برای او خواستگار بیاید اما دخترم از خانه خارج شد و دیگر به منزل بازنگشت. در این مدت ما به خانه همه اقوام و بیمارستان ها سركشی كرده اما خبری از او به دست نیاورده ایم.»

كارآگاهان اداره ۱۱ پلیس آگاهی بعد از اطلاع از این موضوع تحقیقاتی را كلید زدند و در گام نخست با توجه به اینكه می دانستند نازنین با میل و اختیار خودش از خانه خارج شده است، به بررسی مكالمات تلفنی وی پرداختند. آنها فهمیدند این دختر طی یك ماه گذشته با شماره ای بیش از ۵۰۰مرتبه مكالمه داشته یا پیامك ردوبدل كرده است. افسران ویژه مبارزه با آدم ربایی راز ناپدید شدن دختر جوان را در این مكالمات یافتند اما وقتی با شماره موردنظر تماس گرفتند، فهمیدند گوشی خاموش است.

آنها در ادامه متوجه شدند این خط موبایل چندی قبل از صاحب اصلی اش به سرقت رفته و پرونده ای در این خصوص تشكیل شده است. كارآگاهان به ردیابی های تلفنی خود ادامه دادند تا اینكه به سرنخ هایی دست یافتند كه نشان می داد جوان ۲۹ساله ای به نام حسن در این ماجرا دست دارد. حسن همسایه خانواده نازنین بود و به این دختر علاقه داشت.

كارآگاهان این جوان را بازداشت كردند و به بازجویی از وی پرداختند اما او نیز از سرنوشت دختر موردعلاقه اش ابراز بی اطلاعی كرد و گفت: «بعد از اینكه از همسرم جدا شدم به نازنین علاقه پیدا كردم و قرار شد با هم ازدواج كنیم اما باخبر شدم او خواستگار دیگری دارد، برای همین دیگر پیگیر موضوع نشدم.»

كارآگاهان گفته های این جوان را قانع كننده ندانستند و به بازجویی از وی ادامه دادند تا اینكه او ۴۰روز بعد از گم شدن نازنین اقرار كرد این دختر را در خانه اش زندانی كرده است. به این ترتیب دختر جوان نجات یافت و وقتی تحت بازجویی قرار گرفت از شكنجه هایی كه تحمل كرده بود پرده برداشت. او گفت: «روزی كه قرار بود برایم خواستگار بیاید حسن از من خواست به خانه اش بروم تا مادرش من را ببیند و آنها هم برای خواستگاری اقدام كنند. وقتی به آنجا رفتم حسن و برادر ۲۰ساله اش به نام محمود من را با چاقو تهدید كردند و به زور به طبقه سوم خانه بردند و در یك قفس چوبی انداختند. آنها من را مورد آزار قرار دادند و بعد در قفس را قفل كردند.»

دختر جوان ادامه داد: «دیوارهای این قفس عایق بندی شده بود و آن را پشت رختخواب ها مخفی كرده بودند به همین دلیل صدایم به كسی نمی رسید. دو برادر در این مدت هر روز من را مورد آزار و اذیت قرار می دادند و هیچ راه فراری از آن خانه نداشتم و بیشتر مدت در آنجا بی هوش بودم تا اینكه ماموران من را پیدا كردند.»

بنا بر این گزارش در حال حاضر تحقیقات در این خصوص ادامه دارد و كارآگاهان در تلاش هستند تا به صحت یا سقم گفته های نازنین پی ببرند.... / روزنامه شرق رپورتاژ
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
سامانه جامع مشاغل شهرری
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
قیمت لپ تاپ | قیمت تبلت | قیمت قطعات کامپیوتر
فال حافظ

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | جوش فلزات | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.