مدیرعامل جامعه صنفی تاسیسات اقامتی استان اردیبل از ارائه تخفیف 60 درصدی هتل ها و مراکز اقامتی شهرستان توریستی سرعین به گردشگران خبر داد.

جعفر بذری در گفتگو با مهر افزود: این مهم در پی توافقات صورت گرفته با هتلداران و مراکز اقامتی اعمال و برپایه آن بنا شده در زمان غیر پیک 60 تا 70 درصد به گردشگران داخلی تخفیف ارائه شود.

وی با بیان اینکه این توافق هتل های سه ستاره را نیز شامل می شود، یادآور شد: متاسفانه با وجود اجرای برنامه های استانی و شهرستانی و حتی کشوری، گردشگری سرعین در شش ماهه دوم سال دچار رکود می شود که جامعه صنفی تاسیسات اقامتی استان تلاش می کند این رکود را بشکند.

مدیرعامل جامعه صنفی تاسیسات اقامتی استان برگزاری جشنواره زمستانی در سرعین را براین مبنا خواند و تصریح کرد: این جشنواره در سالهای اخیر اجرا شده و امسال نیز برای شش ماهه دوم سال با تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده است.

وی این جشنواره را در قالب مسابقات ورزشی، تفریحی، فرهنگی، جشنواره ساخت آدم برفی، کنسرت خوانندگان مشهور کشور و... برشمرد و تاکید کرد: ستاد برگزاری این جشنواره تا نیمه دوم آبان ماه جاری با حضور دستگاه های متولی فعال خواهد شد.

بذری با اشاره به حضور شخصیت ها و چهره های تلویزیونی و هنری طی برگزاری این جشنواره در سرعین، از شهروندان سراسر کشور خواست که با توجه به ارائه تخفیفات ویژه از سوی مراکز اقامتی و پذیرایی در این جشنواره حضور یابند.

وی یکی از تاثیرات مهم جشنواره زمستانی سرعین را فعال شدن پیست اسکی آلوارس سرعین عنوان کرد و یادآور شد: طی سالهای قبل این پیست تعطیل بود که با تغییرات صورت گرفته در بخش مدیریتی از سال گذشته فعال شد که ماحصل آن برگزاری مسابقات اسکی و جشنواره های ورزشی زمستانی بود.

مدیرعامل جامعه صنفی تاسیسات اقامتی استان با اشاره به استقبال گسترده مردمی از این جشنواره ها و مسابقات عنوان کرد: امسال نیز با آغاز جشنواره زمستانی سرعین این برنامه ها در پیست آلوارس پیگیری خواهد شد.

رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.