742786-565773.jpg'عبدالمحمد زاهدی' استاندار کردستان در صفحه شخصی خود در شبکه های اجتماعی، یادداشتی کوتاه برای مردم مظلوم کوبانی نوشت.

به گزارش ایرنا، استاندار کردستان در این یادداشت که شب گذشته منتشر کرده است، نوشته است: بشر خواب است؟ یا خود را به خواب زده است؟ این همه جنایت را نمی بیند و یا نمی خواهد ببیند؟ این همه فریاد را نمی شنود یا نمی خواهد بشنود؟ وجدان ها مرده اند یا زیر آوار خود پرستی و زیاده خواهی مدفون شده اند؟ آی آدم ها در همین نزدیکی، در شهری به نام ' کوبانی '، مردان غرق در خونند، کودکان چونان گل های بهاری پرپر می شوند و زنان .....

آی آدم ها ! ... جریان ساخته دست آمریکا و صهیونیزم به نام اسلام خون می ریزد، جنایت می کند و در این راه نه قومیت می شناسد، نه ملیت و نه دین.

زاهدی در ادامه این یادداشت خود نوشته است: کوبانی در آتش و خون غوطه ور است و هیچ راه زمینی و هوایی برای کمک رسانی به آنها وجود ندارد، تنها می ماند فریاد مردمی که وجدانشان بیدار است و دردمندانه آلام همنوعان خود را درک می کنند.

استاندار کردستان در پایان این یادداشت خود برای مردم مظلوم کوبانی نوشته است: به همکارانم گفته ام که زمینه را برای اعلام همدردی مردم با ستم دیدگان کوبانی و زنان و مردان و کودکان همه سرزمین های مورد هجوم وحشیانه داعش فراهم کنند، باشد که این فریادها تلنگری باشد به وجدان های خفته و دارویی بر احیاء انسانیت مرده و دفن شده در منجلاب جهانخواری.


رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.