در راستای حمایت از حقوق مشترکین و افزایش رضایت آنها و به منظور ضابطه‌مند شدن فعالیت عاملان فروش و امکان کنترل و نظارت بر فعالیت آنها، سازمان تنظیم مقررات وارتباطات تصمیم گرفت مجوز فروش سیم‌کارت‌های تلفن همراه خارجی در کشور را به شرکت‌های غیردولتی و واجد شرایط که در ایران به ثبت رسیده باشند، از طریق فراخوان اعطاء کند.

به گزارش ایسنا، شرکت‌های متقاضی پس از کسب مجوز موظف به فروش سیم‌کارت‌های خارجی تلفن همراه در داخل کشور و ارائه‌ی خدمات پشتیبانی و اطلاع‌رسانی هستند.

همچنین فروش سیم‌کارت‌های شبکه‌های ماهواره‌ای جزء خدمات موضوع مجوز نبوده و فروش سیم‌کارت‌هایی که با استفاده از رومینگ، از طریق شبکه‌های ماهواره‌هایی نظیر ثریا، اینمارست و ... امکان ارائه‌ی سرویس دارند، ممنوع است.

دارنده مجوز موظف به ثبت و فعال‌سازی سیم‌کارت‌های مشترکین در داخل کشور است.

کلیه‌ اشخاص حقوقی متقاضی دریافت مجوز می‌توانند پس از مطالعه دقیق «ضوابط و دستورالعمل فروش سیم‌کارت‌های تلفن همراه خارجی در کشور» مصوب کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و شرایط مندرج در آن فرم‌های مربوطه مندرج در سایت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی را تکمیل و به همراه مدارک درخواست شده ذیل به این سازمان ارسال کنند.

ارائه مستندات موافقت ارائه‌کننده اصلی با اعطای نمایندگی به متقاضی که به تایید سفارت جمهوری اسلامی ایران در کشور مبدا رسیده باشد به همراه نسخه ترجمه رسمی مستندات مذکور؛ اصل فیش بانکی پرداخت مبلغ اولیه حق‌الامتیاز صدور مجوز به مبلغ پنجاه میلیون ریال (پس از اعلام سازمان) و ضمانت‌نامه بانکی جهت تضمین حسن انجام تعهدات به مبلغ دویست میلیون ریال قابل تمدید به دفعات بدون قید و شرط در طول مدت اعتبار مجوز و معتبر برای تمام طول مدت اعتبار مجوز (پس از اعلام سازمان) از شرایط لازم برای صدور مجوز است.

پس از اعطای مجوز به واجدین شرایط، از فعالیت شرکت‌های بدون مجوز جلوگیری می‌شود و مجوز به صورت عمومی صادر می‌شود.

قلمرو فعالیت، سرزمین جمهوری اسلامی ایران و مدت اعتبار مجوز، دو سال است.رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.