استاندار تهران با اشاره به بحران کم آبی درپایتخت هشدار داد: در صورت رعایت نکردن صرفه جویی حداقل 20 درصدی، ناگزیر به استفاده از گزینه جایگزین یعنی جیره بندی آب هستیم.
 
سید ˈحسین هاشمی ˈروز یکشنبه در حاشیه دیدار خود از بخش های مختلف شهرستان ری در گفت و گو با ایرنا، افزود: با وجود توصیه های فراوان به شهروندان تهرانی در خصوص رعایت صرفه جویی در مصرف آب شرب متاسفانه همچنان شاهد روند افزایشی هستیم.
 
وی با اشاره به افزایش چهار درصدی مصرف آب توسط پایتخت نشینان نسبت به سال گذشته اظهار داشت: اگر مردم صرفه جویی حداقل 20 درصدی را رعایت نکنند ناگزیر هستیم سیاست جایگزین یعنی جیره بندی آب را در دستور کار قرار دهیم.
 
استاندار تهران همچنین با اشاره به بحران کم آبی در استان تهران، ضمن تاکید بر استفاده از سیستم آبیاری مکانیزه تحت فشار در زمین های کشاورزی استان، تاکید کرد: با تمهیدات صورت گرفته 10 هزار هکتار از اراضی پایتخت در سال جاری تحت سیستم آبیاری مکانیزه قرار خواهد گرفت.
 
هاشمی در ادامه میزان پساب آب تهران را 800 میلیون متر مکعب عنوان کرد و گفت: از این میزان تنها 220میلیون لیتر تصفیه می شود که اگر سرمایه گذاری لازم در خصوص تصفیه کامل انجام شود بسیاری از مشکلات مربوط به آب کشاورزی و صنعت استان تهران مرتفع خواهد شد.
 
وی اضافه کرد: بخش جذب سرمایه در خصوص تصفیه پساب آب تهران از طریق فاینانس در حال پیگیری است و از طریق بخش خصوصی این معضل نیز در آینده ای نزدیک رفع خواهد شد.
 
استاندار تهران ظهر امروز با حضور در حرم مطهر عبدالعظیم حسنی (ع) با آیت الله محمد محمدی ری شهری تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)، هدایت جمالی پور معاون استاندار و فرماندار ویژه این شهرستان دیدار و گفت وگو کردند.


رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.