مربی دروازه بانان تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به آخرین وضعیت این تیم برای دیدار با نیجریه گفت: همه بازیکنان تیم ملی برای دیدار با نیجریه در جام جهانی آماده هستند و مردم ایران می توانند منتظر یک سورپرایز باشند.

به گزارش مهر، دن گاسپار پس از تمرین روز شنبه تیم ملی در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس کمپ کورینتیانس ضمن بیان این مطلب افزود: همه تیم برای دیدار با نیجریه آماده هستند و امیدوارم بتوانیم روز 26 خرداد برابر این تیم ارائه گر یک نمایش خوب و تماشاگر پسند باشیم.

وی افزود: خیلی خوشحالم که اعلام کنم تمامی بازیکنان در سلامت کامل بسر می برند و امیدوارم بتوانند در جام جهانی باعث خوشحالی مردم ایران شوند. شرایط ما خیلی خوب است و مردم می توانند منتظر یک سورپرایز باشند.

مربی دروازه بانان تیم ملی فوتبال ایران در مورد اینکه کدام یک از دروازه بانان در دیدار برابر نیجریه به میدان خواهند رفت گفت: ما سه دروازه بان فوق العاده داریم که هر کدام نماینده دروازه بانان فوتبال ایران هستند. اطمینان کامل به هر سه نفر داریم و مطمئن هستیم که هر کدام درون دروازه قرار بگیرند به بهترین شکل ممکن از دروازه ایران دفاع خواهند کرد و تصمیم در مورد دروازه بان تیم ملی همان روز دیدار با نیجریه گرفته خواهد شد.

گاسپار در پاسخ به این پرسش که تیم ملی نیجریه برنامه های خاصی در مورد بحث های روانی دیدار با ایران دارد آیا سرمربی تیم ملی ایران هم چنین برنامه هایی دارد گفت: من هیچ توضیحی در این مورد ندارم!

وی افزود: هدف ما این است که بتوانیم فوتبال خوب و زیبایی را به نمایش بگذاریم. ما احتمال تیمی هستیم که از شناخته شدن، ناشناخته ترین هستیم. پس می توانیم بگوییم تیم ملی ایران تیم رمز آلود این گروه است! اما می توانم به شما ضمانت بدهم که بعد از دیدار با نیجریه جهان به فوتبال ما احترام خواهد گذاشت. سه امتیاز این دیدار برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا کی روش عنوان کرده اگر قراردادش در طول جام جهانی تمدید نشود دیگر در تیم ملی ایران نخواهد ماند گفت: هیچ صحبتی در این مورد ندارم.

گاسپار در مورد آشنایی اش با تیم ملی فوتبال نیجریه گفت: ما احترام زیادی برای این تیم و بازیکنان نیجریه قائل هستیم. آنها از نظر تکنیکی در سطح بالایی برخوردارند و از نظر انفجاری بسیار قدرتمند هستند. ما احترام قائلیم برای این تیم اما این اطمینان را هم داریم که با آمادگی کامل به مصاف نیجریه خواهیم رفت. سعی می کنیم از نظر تیمی عملکرد خوبی داشته باشیم. آنها نشان داده اند که می توانند در هر لحظه از بازی عملکرد خوبی داشته باشند. ما باید در تک تک ثانیه های بازی هوشیار باشیم.رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.